
Kunst in Katwijk markt 2025
Op de “Kunst in Katwijk” markt op dinsdag 19 augustus 2025 is van 11 tot 18 uur een groot aantal kunstzinnige personen aanwezig om zelf gemaakte werk te laten zien.
Allerlei kunststromingen zijn aanwezig, van klassiek tot modern en van realistisch tot abstract. De kunstenaars presenteren verschillende kunstvormen; van schilderijen tot mozaïek en van beelden tot sieraden. Ieder werk is uniek en met grote artisticiteit gemaakt. Natuurlijk zijn al deze bijzondere werken ook te koop en is dit de uitgelezen kans om een uniek kunstwerk(je) voor jezelf of als cadeau voor een ander aan te schaffen.
Ook het Katwijks museum, Museum De Zwarte Tulp en het Duna atelier zijn aanwezig om hun exposities te promoten.
De Kunst in Katwijk markt vind je op het Andreasplein in Katwijk aan Zee. Deze markt maakt onderdeel uit van de grote toeristenmarkt die zich uitstrekt in het gehele Zeezijde winkelgebied.